Stavební společnost Svoboda

asfaltový specialista

Naše technika               

Naše společnost disponuje těmito typy těžké techniky:

Kolový nakladač značky Catterpillar, který pokrývá velké množství spektra zemních prací a dalších možností, které tento univerzální stroj nabízí.

 

Pro přepravu asfaltové směsi a společně s podvalníky pro přepravu strojů, používáme sklápěč značky LIAZ. Při větších projektech, kdy je zapotřebí vyšší frekvence dopravy asfaltu, máme velmi dobré dlouhodobé zkušenosti s jedním příbramským dopravcem.

 

Dále disponujeme dvěma typy finišerů.

První je malý pásový chodníkový finišer značky Allat, který je primárně určen na pokládku chodníku v tak úzkých šířkách, že je nemožná strojní realizace normálním typem finišeru. Jeho šíře pokládky je už od 1,2m.  Díky svému pásovému pohonu je také velmi vhodný pro různá extrémní místa, jako například příliš příkrá stoupání, kde kolovému finišeru schází trakce.

 

 

Druhý je hlavní kolový finišer značky Catterpillar. Tento stroj jsme zakoupili v roce 2009 jako nový, jsou tak k dispozici nejnovější technologie v oblasti pokládky asfaltu. S tímto strojem provádíme drtivou většinu prací, pokud není nutné použití chodníkového finišeru z důvodů výše uvedených.

 

 

Obrovskou výhodou jak pro nás, tak cenově pro Vás, je vlastní doprava obou typů. Obecně v drtivé většině případů, je potřeba k přepravě finišeru podvalníkového návěsu a tahače. Většina, ne-li všechny malé společnosti, které se zabývají stavbou silnic nedisponují těmito jednoúčelovými dopravními prostředky. Z toho důvodu je nutno najímat další dopravní společnost pro tuto specifickou přepravu, kde se značné náklady promítnou na ceně pro Vás. Pro nás to ale neplatí. Disponujeme dvěma typy tandemových podvalníku, které je ale možné připojit za sklápěč, který také vlastníme. První podvalník je malý a je určen pouze pro chodníkový finišer, nebo jeden válec. Disponujeme také ale velkým, na zakázku vyrobeným podvalníkem, na který můžeme naložit velký finišer společně s jedním z válců. Jsme tak naprosto soběstační i v případě dopravy a tím dále klesá výsledná cena oproti naší konkurenci.

 

 

Dále disponujeme dvěma typy válců a to válcem (4,5t)  značky Bitteli

 

 

a válcem (2t)  značky Bomag. Díky těmto dvěma válcům a další drobné mechanizaci pro válcování a hutnění, máme pokryté celé spektrum činností, které jsou vyžadovány.

 

Toto jsou stěžejní body naší těžké mechanizace a dále samozřejmě disponujeme veškerou ruční technikou, jako například bourací kladiva, vibrační desky, řezačky asfaltu atd...

 

Kontakt

Karel Svoboda
602 107900

Jiří Svoboda
602 107909

silnicesvoboda@email.cz