Stavební společnost Svoboda

asfaltový specialista

Proč vybrat nás?

Čím jsme lepší, než ostatní?

Naše společnost existuje již téměř dvacet let. Z toho od počátku se zabýváme stavbou silnic.

V celé etapě stavby silnice jsme naprosto soběstační a to i v případě dopravy strojů (včetně obou finišerů), což je unikátní u takto malé společnosti a tyto ušetřené náklady se projeví na ceně pro Vás.

Nejsme společnost zatížená jakýmikoliv typy úvěrů a tak se nemusíte bát, že naše trable se promítnou do Vaší ceny.

Jsme malá rodinná společnost, která nejde za krátkodobě vysokými zisky, ale zajímá nás kvalitně odvedená práce, která je pro nás tou nejlepší investicí pro to, abychom měli zakázky i v budoucnu.

Vlastníme dva typy finišerů. Zpravidla není vlastnictví finišeru nutnou podmínkou pro spoustu malých firem zabývajících se stavbou silnic. Pokud finišer nemají vůbec, musí si najímat externí firmy, nebo dokonce přímo nás a Vy tak zbytečně platíte peníze navíc prostředníkovi.

Drtivá většina vydělaných prostředků se vrací zpátky do společnosti v podobě investice do strojů. V loňském roce jsme zakoupili nový finišer Catterpillar a spolu s našimi dlouhodobými zkušenostmi s pokládkou asfaltu jsme schopni poskytovat dnešní maximum nejen z lidského faktoru, ale i z hlediska techniky.

Vlastníme dva finišery a dva válce, takže v případě poruchy, nebo specifických podmínek pokládky jsme schopni nasadit druhý stroj.

 

 

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás a nechte si udělat nezávaznou nabídku a pak se teprve rozhodujte.